خطر ها در کمین برس های آرایشی آلوده


برس های آرایشی

حتما می دانید تمیز بودن برس های آرایشی مثل برس سایه، برس رژ گونه و برس های پنکیک بسیار مهم هستند و در زیبایی شما بسیار تاثیر دارند. آیا می خواهید بدانید ریسک استفاده از برس های آرایشی کثیف چیست و چه خطر هایی در کمین برس های آرایشی آلوده هستند؟ با ما در این مطلب همراه شوید.

اولین خطر …

برس های آلوده می توانند آلودگی را در سراسر پوست پراکنده کنند و میکروب ها را از صورت به لوازم آرایش و یا برعکس منتقل کنند.

دومین خطر …

از طریق مصرف روزانه، برس آرایش می تواند سلول های مرده پوست، خاک، روغن، آلودگی، و باکتری ها را در خود جمع کند. استفاده مشترک از برس آرایشی بیماری هایی نظیر استافیلوکوک، استرپتوکوک، و پست کولی و قارچ را منتقل می کند.

خطر ها در کمین برس های آرایشی آلوده

خطر ها در کمین برس های آرایشی آلوده

سومین خطر …

ماندن آلودگی در برس باعث سفت شدن موهای برس شده و کارایی اولیه خود را از دست می دهد و هرگز نمی تواند آرایش صورت شما را به همان شکل روز های اول در آورد. در واقع در این حالت آرایش ماسیده می شود.

چهارمین خطر …

برس هایی که در نواحی چشم استفاده می شود می تواند با آلودگی موجب ایجاد ورم ملتحمه یا گل مژه شوند.

پنجمین خطر …

دوده های موجود در این برس ها موجب التهاب پوست شده و آن را مستعد بیماری های فراوانی می کند.

ششمین خطر …

اگر به درستی از این برس ها مراقبت نکنید به زودی از بین رفته و قابل استفاده نیستند پس برای صرفه جویی در هزینه ها حتما برس های آرایشی خود را بشویید.

هفتمین خطر …

برس آرایش کثیف می تواند پوست را به استرس اکسیداتیو از رادیکال های آزاد، که باعث شکسته شدن کلاژن و الاستین می شود و سرانجام پیری زودرس را به همراه می آورد، دچار کند.

هشتمین خطر …

ابرها و اسفنج ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند مراقبت آلودگی آن ها نیز باشید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید