آموزش آرایش صورت متناسب با فرم بینی


آموزش آرایش صورت متناسب با فرم بینی

فرم بینی در آرایش صورت شما نقش مهمی داره که نمی شه به سادگی از کنارش گذشت. آرایش کردن و آرایشگری یک هنر به حساب می آید؛ بنابراین اگراطلاعات کافی در زمینه ی هنر آرایشگری نداشته باشید ممکن است چهره ی خود را بجای زیبا کردن، زشت تر کنین. مثلا اگر با توجه به شکل بینی خود از سایه های تیره تردر اطراف بینی استفاده کنین مطمئن باشید بینی شما کوچکتر به نظر خواهد رسید. یکی از موارد مورد توجه در زیبایی از نظر چهره شناسان عضوی به نام بینی در صورت و چهره افراد است، این عضو از نظر زنان نیز دارای اهمییت زیادی است، چرا که آمار بالای عمل های زیبایی بینی صحت این جمله را تایید می کند. بینی عضو حساس و تاثیرگذاری در مرکز صورت است. بسیارند افرادی که از بزرگ یا کوچک بودن بینی، کشیده یا پهن بودن آن شکایت دارند و دنبال روشی می گردند تا بینی شان را زیباتر کنند. برای زیباسازی و جوانسازی بینی همیشه اولین انتخاب جراحی نیست روش های ساده ای مثل آرایش بسیار می تواند مفید فایده قرار بگیرد.

آموزش آرایش صورت متناسب با فرم بینی

آموزش آرایش صورت متناسب با فرم بینی

انواع بینی و آرایش های مخصوص آن ها

بینی پهن

در این حالت شما باید دو طرف بینی خود را به کمک یک سایه ی تیره تر از رنگ پوستتان سایه بزنید واین سایه ی تیره را کمی به سمت گونه ها بکشید و قسمت های برجسته ی صورت مانند گونه ها را روشن کنین در این حالت بینی پهن شما جمع و جور تر به نظر می رسه.

بینی بلند

در این حالت باید نوک بینی و زیر نوک بینی خود را به کمک یک سایه ی تیره تر از رنگ پوستتان سایه بزنید که بینی شما کوتاهتر به نظر برسه.

بینی کج

در این حالت هم به همان سبک بینی های پهن باید بینی خود را سایه بزنید البته این بار علاوه بر دوطرف بینی باید روی قسمت کج یا انحراف دار بینی هم سایه ی تیره بزنید و این تیره گی را کمی به سمت گونه ها ادامه بدید . البته لازم بذکر می باشه که مدل مو هم تاثیر زیادی در کوچک تر دیده شدن بینی شما داره.

آموزش آرایش صورت

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید