رژلب مناسب خود را در ۹ مرحله پیدا کنید؟


رژلب مناسب خود را در 9 مرحله پیدا کنید؟

وقتی به فروشگاه لوازم آرایشی برای خرید رژلب می رویم احساس می کنیم در برابر مجموعه ای از رنگ های عجیب و غریب قرار گرفته ایم در این مطلب سعی داریم به شما برای انتخاب رژلب مناسب با رنگ پوست و چهره ، کمک کنیم. مراحل زیر را هنگام خرید رژلب رعایت کنید:

مرحله اول : رنگهایی که ۲ الی ۳ درجه از رنگ لب خودتان پر رنگ تر است را انتخاب کنید.

مرحله دوم : رنگ های انتخاب شده را چک کرده و آنهایی که با سایه های صورتی و قرمز همخوانی دارد را انتخاب کنید. زیرا که سایه های قرمز و صورتی با اکثر لباس ها ست می شود.

مرحله سوم : در انتخاب این مرحله به یاد داشته باشید که این رژ را برای مصرف روزانه نیاز دارید یا برای استفاده در مهمانی یا عروسی؟

مرحله چهارم : در این مرحله باید رنگ پوست خود را ( روشن، تیره، متوسط و …) در مقابل رنگ های انتخاب شده قرار دهید.

مرحله پنجم : رنگ های مناسب با پوست خود را انتخاب کنید. ( برای پوست روشن: قرمز مرجانی و یا قرمز تیره یا صورتی ) ( برای پوست متوسط و یا زیتون: رنگ صورتی و قرمز آجری ) ( برای پوست تیره: قرمز که تن کبود و یا قهوه ای دارند )

مرحله ششم : در این مرحله باید رژلب را باز کرده و از نزدیک نگاه کنید زیرا گاهی رنگ های روی بسته بندی با واقعیت تفاوت دارد.

مرحله هفتم : رنگ های اضافه را در این مرحله کنار بگذارید تا دچار گمراهی نشوید.

مرحله هشتم : سعی کنید قبل از امتحان و تست، بر روی لب رژ نداشته باشید.

مرحله نهم : می توانید برای راهنمایی بیشتر از فروشنده که مهارت و تجربه بیشتری دارد نیز کمک بگیرید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید