آخرین مدل لباس های گلدار


آخرین مدل لباس های گلدار

آخرین مدل لباس های گلدار مربوط به خانوم هایی است که ذوق و سلیقه ی بسیاری در لباس پوشیدن به خرج می دهند، است. این ذوق و هنر در کنار احساس لطیفی که از طرح و رنگ این مدل ها به نظر بیننده می آید، یکی از نقاط قوتی است که کمتر می توان در سایر پارچه ها به آن دست رسی پیدا کرد.

چند مدل از آخرین مدل لباس های گلدار اروپا

این مدل لباس های گلدار که معمولا آستین بلند بوده و به صورت کت و شلوار، پیراهن بلند و بلوز و شلوار است، از جنس های متفاوتی از قبیل مخمل گلدار، کتان گلدار و پارچه های حریر است.

بلوز شلوار های این مدل ها که بیشتر حالت غیر رسمی و راحتی داشته با یقه های مردانه و انگلیسی کوتاه که در سر آستین های آنها از مچ بند استفاده شده، سبب می شود تا در نگاه اول این لباس شبیه ربداشام های خانگی به نظر بیایند، اما به هر حال این مدل ها تن خور بسیار راحتی دارند.

پیراهن های مجلسی گلدار این مجموعه که اغلبا با قدهای بلند و آستین های بلند طراحی شده اند، از نظر پوشیدگی کاملا پوشیده بوده و گاهادو طرف این لباس های گلدار دارای چاک های بلند است تا حرکت و راه رفتن با آنها را حت تر شود.

کت و شلوار های این مدل اغلبا دارای کت های کوتاه و شلوار های جذب و اندامی است، گاها در برخی از آنها با استفاده از پارچه های گلدار اپلیکه های از گل های رنگارنگ بر روی کت ها و یا قسمت هایی از شلوار آنها دوخته شده است. شلوار های این مدل ها دارای فاق های بلند هستند و کاملا شکم و پلوها را در بر می گیرند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید