چگونه شاداب تر به نظر بیاییم


ایده هایی برای داشتن چهره ای خاص

اگر شما مایل به الهام گرفتن از مدل موهای امروزی برای سبک و دیزاین موهای خود هستید حتما مطلب چگونه شاداب تر به نظر بیاییم را مطالعه کنید. این مدل موها که بسیار باور نکردنی و سرگرم کننده است، گاها سبک هایی شلخته و راحت به نظر می رسند، ولی جزو بهترین های سبک مو برای طراحان مد و لباس هستند و آنها در شو ها و مدلینگ های خود از این مدل ها بسیار استفاده می کنند.

برای درست کردن موهایتان با این سبک احتیاجی به رفتن آرایشگاه و گذاشتن وقت برای آنها نیست. بهتر است موهای خیس کرده خود را با دست  و یا شانه درشت شانه کرده و سپس چندبار سر خود را دولا راست کنید و هر بار که این کار را می کنید موهای خود را با تافت مو اسپری کنید. ( در صورت استفاده از گل سر می توانید از اسپری بیشتری استفاده کنید.) این سبک مو برای خانم هایی که موهای کوتاه و یا نیمه بلند دارند بسیار مناسب است.

از این مدل موها می توانید برای ورزش کردن و یا باشگاه ها که احتیاج به فعالیت و جست و خیز است استفاده کنید زیرا دیگر نگران به هم ریختن و تغییر در حالت آنها نخواهید بود و با این کار روش های جوان نمایی و این که چگونه شاداب تر به نظر بیاییم را به دیگران بیاموزید. اگر موهای خیلی کوتاهی دارید و می خواهید از این مدل ها استفاده کنید بد نیست با استفاده از چتری های خود به سبک مدل پانک راک بروید.

مدل موهایی که کمک می کند چگونه شاداب تر به نظر بیاییم

 

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید