روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم


برجسته کردن لب ها با آرایش

یکی از روش هایی که در سالن های زیبایی برای برجسته کردن لب ها استفاده می شود به کار گیری رژلب قرمز است. به طور کلی رنگ ها تیره و غلیظ می توانند قدرت مانور آرایشگر را برای حجیم کردن اعضای صورت بیشتر کند. اما باید یاد آور شویم که این روش تنها راه برجسته کردن لب ها نیست. در این پست برای افرادی که می خواهند لب های برجسته و زیبایی داشته باشند اما از رژ لب قرمز استفاده نکنند روشی را با نام روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم با استفاده از تصویر بازگو خواهیم کرد. در این روش با استفاده از سایه روشن به برجسته کردن لب ها می پردازیم. در ادامه روش کار را با استفاده از تصویر و توضیحات خواهید دید.

روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم

برای این کار ابتدا یک کرم پودر روشن تر از پوست و یا مداد محو کننده سفید یا کرم را انتخاب کرده و دور لب بالا و پایین را با استفاده از قلمو یا مداد مانند تصویر زیر خط بکشید.

سپس خط های ترسیم شده را با استفاده از انگشت به داخل لب کشیده و ماساژ دهید تا کاملا محو شوند دقت کنید خطوط وارد لب نشوند همچنین میزان محو شدن طوری باشد که خطوط ترسیم شده به روشنی مشخص نباشند و تنها سایه ای از آنها پیدا باشد. سپس با استفاده از یک رژ لب ملایم لب ها را آرایش کنید.

روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم

روش برجسته کردن لب ها با آرایش ملایم

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید