معجون های گیاهی برای رشد مو


معجون های گیاهی برای رشد مو

ما هم دوست داریم موهایی شفاف و لطیف داشته باشیم؛ اما گاهی از ریزش و کم پشت بودن موهایمان زجر می‌کشیم و در بسیاری از مواقع امکان خرید شامپوها و محصولات متنوع تقویت مو را نداریم و از خرید آنها منصرف می‌شویم، اما گذشتگان ما چه می‌کردند؟

صدها سال است که در سراسر دنیا، خانم‌ها با استفاده از انواع روغن‌ها، به پرپشتی، لطافت، براقی و رشد گیسوان خود کمک کرده‌اند. بهتر است شما هم به تجربه چندصدساله آن‌ها توجه کنید تا بتوانید با صرف کمترین هزینه و با درست کردن معجون های گیاهی برای رشد مو، صاحب موهایی زیبا شوید.

معجون های گیاهی برای رشد مو

معجون های گیاهی برای رشد مو

رشد موها با معجون های گیاهی

۱- رشد موها با عصاره گزنه و زیتون

 برای تهیه و استفاده از عصاره گزنه در خانه باید برگ های تازه گزنه را در روغن زیتون بریزید و ان را در محیطی تاریک و سرد به مدت ۲ هفته قرار دهید سپس در هر استحمام این عصاره را با مقداری روغن زیتون مخلوط کنید و پوست سرتان را با ان ماساز دهید در صورتی که با مالش یک یا دو قطره از این گیاه روی پوست سر احساس خارش شدید کردید بهتر است از این ترکیب استفاده نکنید.

۲- استافده از عصاره ریشه ی بابا آدم

شما می توانید پوست و موی سرتان را با عصاره گیاه باباآدم ماساژ دهید تا گردش خون در این ناحیه ها جریان پیدا کند و باعث رشد مو گردد.بهتر است سه تا چهار بار در هفته موی تان ر ابا این عصاره ماساژ دهید.

۳- سیر و روغن زیتون

سیر از جمله گیاهان تقویت کنند ه موهاست ۸ حبه سیر را پوست کنده و له کنید یک لیوان روغن زیتون را در تابه گرم کنید سپس روی پوره سیر ریخته و هم بزنید تا یکدست شود این مخلوط را در یک بطری شیشه ای بریزید وبگذارید دو تا سه روز بماند هفته ای دوبار این شامپوی خانگی را روی پوست سرتان بگذارید و ماساژ دهید این ترکیب یک ساعت باید روی سرتان بماند.

۴- ماساژ کف سر با روغن نارگیل و ویتامینE

روزانه ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پوست سر را خیلی ملایم ماساژ دهید البته توصیه می شود از روغن نارگیل یا بادام استفاده کنید همچنین روغن ویتامین ای روغن درون کپسول های ویتامین E می تواند به موهای ضعیف قدرت خاصی ببخشد.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید