رنگ موی اریب


رنگ موی اریب

رنگ موی اریب چیست

رنگ موی اریب اصطلاحا به رنگی گفته می شود که موها در دو قسمت ابتدایی و انتهایی سر با یگدیگر تفاوت کند. این سبک از رنگ موی ابتدا بر روی موهای هنرمندان هالیوودی دیده شد. به طوری که اکثر مردم فکر می کردند این مدل رنگ مو سبک و استایل سال است در حالی که ریشه و علت به وجود آمدن رنگ موی اریب یا آبشاری وجود رنگ های روشنتر و یا تیره تر در ساقه ها و قسمت انتهایی مو بوده و به دلیل تفاوت زیاد و یا رشد موها این رنگ ها قابل پوشش نبودند.
به طور مثال رنگ ساقه موها روشن بوده و حاوی دکلره است ولی ریشه ها تیره تر و بدون دکلره می باشند این تفاوت رنگ باعث می شود مو دو رنگ شود. کم کم این مدل رنگ کردن موها رواج یافت تا جایی که در حال حاظر آرایشگران رنگ دوم یا رنگ ساقه ها را اکثرا از رنگ های فانتزی استفاده می کنند مانند عکس زیر:

رنگ موی اریب

رنگ موی اریب

رنگ موی اریب یا آبشاری بیشتر برای موهای بلند استفاده می شود زیرا این بلندی مو می تواند تفاوت رنگ را به زیبایی نمایش دهد.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید