درمان گودی و شیار زیر چشم به کمک فیلر


گودی زیر چشم

همانطور که می دانیم چشم یکی از مهمترین اجزاء در زیبایی صورت هر فرد محسوب می شود و همین ویژگی سبب شده تا تمرکز هر فرد برای زیبا جلوه دادن آن بیشتر شود. حال اگر این جزء دچار عیب باشد به همان نسبت از زیبایی فرد کاسته می شود. چه بسیار خانم هایی که به شدت از مشکل گودی و شیار در زیر چشمان خود رنج می برند، زیرا آنها با داشتن تمرکز و دقت بالا در آرایش این قسمت هیچ گاه به نتیجه ی دلخواه دست نمی یابند. با پیشرفت روز افزون علم در زمینه زیبایی باب بسیاری در زمینه ی رفع این مشکل نسبتا شایع گشوده شده است.

گودی زیر چشم

گودی زیر چشم

تزریق فیلتر برای رفع شیار زیر چشم

یکی از بهترین روش های امروزی درمان گودی و شیار زیر چشم ، تزریق فیلر است که نسبت به تزیق چربی، احتمال عفونت ، ایجاد عدم قرینگی بسیار نادر است است.کبودی و تورم در این روش حداقل بوده و دوام آن درصورت بروز مشکل علائم، کاملاً موقتى است.
این روش در “کمتر از ١٠ دقیقه ” قابل انجام بوده و تکنیکى کاملا تخصصی می باشد، فیلر هیالورنیک مشابه ترکیب بافت طبیعی بدن ، بدون عارضه و ایجاد آلرژى می باشد . نکته مهم اینکه به این منظور فقط می بایست ازفیلر مخصوص دور چشم استفاده نمود ، در این صورت و در شرایطى که صحیح تزریق گردد، هیچگونه عارضه جانبی برجاى نخواهد گذاشت . در تجربه مشاهده شده که معمولا حتی پس از جذب فیلر، چین و گودی به شدت اولیه نمایان نمى شود، بلکه به علت تحریک کلاژن سازی درمحل، معمولا درتزریقات بعدی نتیجه بهتر و بهتر هم می شود.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

1

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید