مو طلایی ها بخونن


مو طلایی ها بخونن

اگر مو های بلوند دارید این مطلب مناسب شماست حتما این مطلب رو بخونید چه مو‎های نقره‎ای رنگ داشته باشید و چه مو‎های کاراملی، برای انتخاب بهترین و جذاب‎ترین رژلب ‎ها، کرم‎ها و سایه‎ی چشم‌ها می تونید به گل گیس اعتماد کنید. اغلب این‎طور به نظر می‎رسد که بلوندها وضعیت بهتری دارند، اما گاهی ممکن است انتخاب آرایش صحیح برای آن‎ها سخت باشه، به خصوص هنگامی که موی روشن تهدیدی برای زیبایی شما به حساب بیاید.

پیشنهادهایی برای خانم های مو طلایی

رنگ مو
بهترین رنگ مو
کاتالوگ رنگ مو

مو طلایی ها بخونن

مو طلایی ها بخونن

ابرو ها رو رنگ کنید

خیلی از افرادی که به صورت طبیعی بلوند هستن ابرو‎هایی روشن دارند که زیر نور آفتاب به چشم نمی‎آیند. اگر شما هم مانند این خانوم ها هستید مو‎هایی کدر یا سایه‎دار دارید، از سایه‎ی ابروی خاکستری مایل به قهوه‎ای یا قهوه‎ای استفاده کنین تا قوس ‎ها را بپوشانید و ابروهایتان را جذاب‎تر کنین. به جای مداد معمولی، از قلم‎موی انحنا‎دار استفاده کنین زیرا این امر به شما در خلق برش‎هایی ملایم کمک می‎کنه.

قرمز چاره درده

ای کسانی که پوستی زیتونی رنگ و مو‎هایی بلوند دارید، از رژ لب ‎هایی که طیفی از آبی سرد و ارغوانی دارند استفاده نکنین زیرا با رنگ پوست شما همخوانی ندارن. به جای آن، استفاده از رنگ مناسبی مانند قرمز یا قرمز آجری سبب همخوانی با رنگ طبیعی صورت شما شده و حرارت آن را بیشتر می ‎کنه.

درخشش یک صورت

اگر می خواهید چهره‎ای طبیعی و درخشان داشته باشید، از کرم‎های برنزه کننده با ته‎رنگ طلایی استفاده کنین و از ترکیب‎هایی که نمایی از رنگ قرمز یا نارنجی دارند بپرهیزید، زیرا شما را سرخ و سفید نشان می‎دهند. به جای آن از روشن کننده‎ شرابی‎رنگ استفاده کنین تا گونه‎های خود را زیباتر کنین.

این برنزه کردن به نفع شماست

اگر به صورت طبیعی برنزه و بلوند هستید، چشمان شما با سایه‎ی چشم غلیظ و سرد بیشتر خودنمایی خواهند کرد. کافیست تا کمی سایه‎ی ارغوانی‎رنگ یا آبی سیر به چشمان تیره‎ خود اضافه کنین تا با ترکیبی از رنگ‎های زیبا مواجه شوید. توجه داشته باشید که نیازی به خط چشم نیست.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید