گالری مدل مو و آرایش فشن


گالری جدیدترین مدل مو و آرایش فشن

گالری مدل مو و آرایش فشن، یکی از سرگرمی های افرادی است که دائما در دنیای مد و فشن در حال جستجو کردن هستند. زیرا این مدل ها بیشتر کانسپت و مفهومی می باشد. زیرا این مدل مو و آرایش بیشتر الهام گرفته از موضوعات اسطوره ای و الهه های یونانی و باستانی می باشد، و کمتر جنبه های آموزشی و یادگیری دارد. با این حال این مدل موها و سبک آرایش طرفداران خاص خود را داشته و همیشه این گونه شوها بلیط های گران تری دارند.

فلسفه مدل مو و آرایش فشن

در آرایش ها ی فشن که غالبا هنرمندان با فلسفه های خاص پشت آن ها نشسته اند، نباید از روی نگاه اول و ظاهری منتظر نتیجه گیری خاصی بود. این گونه طراحی ها که گاها ممکن است برای توصیف یک صفت یا یک کلمه می باشد همیشه نو آوری و ابداع در این هنر نمایی به رخ کشیده می شود. هنرمندان طراح این مدل مو و آرایش صورت شاید در تنها در پی نمایش معنای یک کلمه و صفت باشند، اما بیننده می توانند چندین مفهوم و معنا را دریابد. در واقع نمایش صفت هایی مانند، جسارت، شهامت، قدرت، افسردگی، باستان گرایی، بازگشت به گذشته، نشان دادن آینده ی روشن …در ذهن بیننده نما می گیرد. در حقیقت این سبک هنری آوانگارد ( پیشرو) محسوب می شود.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید