مدل لباس هندی


مدل لباس هندی

مدل لباس هندی یکی از زیباترین مدل هایی بوده که که در کشور ما از سالیان قدیم استقبال می شده است.

این مدل لباس که با داشتن ویژگی های خاص و توجه به رنگ بندی در کنار ذوق و سلیقه هنرمندان خیاطی و گلدوزی، سرمه دوزان، منجوق و ملیله دوزی و … یکی از زیبا ترین و در عین حال پر زرق و برق ترین مدل لباس ها محسوب می شود (البته در مدل هایی که امروز برایتان در نظر گرفتم، بیشتر سبک مانتو و تونیک داشته و از مدل های ساری به دور هستند)، طرفداران خاص خود را دارند.

این مجموعه و سبک ها که گاها در اعیادی مانند شب اول ماه رمضان، عید فطر، عید قربان و عید غدیر توسط بانوان مسلمان هندی پوشیده می شوند بسیار شبیه به عادات و رسوم ما ایرانی ها است. از آن جایی که ما نیز در بزرگداشت این اعیاد تبحر خاصی داریم و از این فرصت ها برای برگزاری جشن و اعیاد خود استفاده می کنیم، شاید برای کمی تغییر دادن در سلیقه مان بد نباشد کمی به سمت و سوی مدل های لباس سایر کشورهای اسلامی نظر کنیم.

البته هرگز فکر نکنید که قیمت این مدل لباس هندی به دلیل ظاهرشان اندک و ارزان است، بلکه در بازهای کشور ما به دلیل کارهای دستی که روی لباس ها انجام شده است به  قیمت های بالایی فروخته می شود، مگر این که این بار دست به کار شده و ذوق و هنر یک زن ایرانی را به نمایش بگذارید و با دیدن مدل های سنگ دوزی، گلدوزی، ملیله و منوجوق دوزی از روی مدل لباس های هندی، به تزیین لباستان بنشینید. توجه داشته باشید برای جلوه و زیبایی بیشتر این مدل ها بهتر است حتما آن ها را با شلوارهای ست خودشان بپوشید.

گالری مدل لباس هندی

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید