سایه چشم براق به این سبک


سایه چشم براق

دوستان عزیز گل گیس، امروز با یک آموزش آرایش صورت در خدمات شما هستیم. شما بارهای از سایه های براق و رنگی استفاده کرده اید اما تجربه این را نیز داشته اید که سایه بعد از مدتی پلک زدن زیر چین ها پلک جمع شده و خطی را ایجاد می کنند که باعث نامرتب نشان دادن آرایش صورت می شود. امروز می خواهیم طریقه استفاده از سایه چشم براق را به شیوه جدید آموزش دهیم. در این روش سایه مدت بیشتری بر روی چشم شما باقی خواهد ماند. در این روش همچنین به دلیل استفاده از مواد مناسب خطری نیز متوجه پلک های شما نیست. با ما همراه شوید تا مواد اولیه و روش استفاده از سایه چشم براق به این سبک را در این مطلب بیاموزید.

مواد لازم برای سایه چشم براق به این سبک

برای این کار به مواد زیر احتیاج دارید.

  • سایه چشم اکلیلی ( سعی کنید از سایه هایی که تماما اکلیلی هستند استفاده کنید سایه های پودری برای این کار مناسب نیست )
  • کرم دور چشم ( چشم عضو حساسی در بدن است، کرم های دور چشم مرغوب را انتخاب کنید. )
  • گوش پاک کن

روش کار

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید ابتدا باید مقدار کمی از کرم دور چشم را به پشت دست مالیده و گوش پاک کن را کاملا به کرم آغشته کنید. سپس مقداری از سایه اکلیکی را در ظرفی ریخته و گوش پاک کن را در آن ظرف فرو ببرید تا اینکه قسمت های کرم دار آن اکلیکی شود سپس با استفاده از گوش پاک کن سطح روی پلک را سایه بزنید. در صورتی که علاقه دارید سایه پر رنگ تری داشته باشید این کار را چند با تکرار کنید. اگر گوش پاک کن در دسترس نداشتید می توانید دستانتان را شسته و از انگشتانتان برای این کار استفاده کنید. در تصاویر زیر مراحل کار را گام به گام مشاهده کنید.

سایه چشم براق به این سبک

سایه چشم براق به این سبک

سایه چشم براق به این سبک

سایه چشم براق به این سبک

سایه چشم براق به این سبک

سایه چشم براق به این سبک

سایه چشم براق به این سبک

سایه چشم براق به این سبک

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید