آموزش آرایش چشم مرلین مونرو برای چشم ها فوق العاده جذاب


آرایش چشم مرلین مونرو

مرلین مونرو Marilyn Monroe بازیگر معروف آمریکایی است که در سن ۳۶ سالگی و در اوج محبوبیت درگذشت. یکی از ویژگی های شاخصی که مرلین را به آن می شناختند شیوه آرایش چشم او بود. سبک آرایش چشم های وی بسیار جذاب و دل فریب بود. اگر می خواهید بدانید مرلین چطور به این جذابیت در چشمانش دست پیدا کرده بود این مطلب با عنوان آموزش آرایش چشم مرلین مونرو برای چشم ها فوق العاده جذاب را دنبال کنید.

آموزش آرایش جذاب برای چشم

آموزش آرایش جذاب برای چشم

ویژگی اصلی آرایش چشم مرلین مونرو

آرایش چشم مرلین یک ویزگی اصل داشت و آن هم این بود که از دو خط چشم باز در انتهای چشم و یک مداد چشم براق، سفید یا روشن در بین آنها استفاده می کرد. این مدل خط چشم به خط چشم گربه ای مشهور است. این سبک آرایش علاوه بر درشت نشان دادن چشم ها امتداد مژه را نیز بلند نشان می دهد.

مراحل آرایش چشم به سبک مرلین مونرو

ابتدا باید یک خط چشم گربه ای ساده در پشت چشم ترسیم کنید. میزان دنباله و زاویه آن بسته به فرم چشم ها می باشد. اگر چشم های باریکی دارید دنباله را زیاد ادامه ندهید ولی اگر چشمتان درشت است می توانید طولانی تر خط چشم بکشید.

آرایش چشم مرلین مونرو

آرایش چشم مرلین مونرو

سپس با استفاده از سایه قهوه ای تیره و یک برس کوچک مخروطی در قسمت زیر پلک پایین، درست جایی که مژه ها بر روی پوست سایه می اندازند، یک مثلث کشیده به طوری که به خط چشم بالا متصل نشود.

آرایش چشم مرلین مونرو

آرایش چشم مرلین مونرو

با یک مداد چشم سفید فضای ایجاد شده در بین خط چشم پایین و بالا را هم جهت با خط چشم بالا پر کنید. این کار چشمان را درشت تر نشان می دهد.

آرایش چشم مرلین مونرو

آرایش چشم مرلین مونرو

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید