چگونه خط چشم دنباله دار بکشیم؟


چگونه خط چشم دنباله دار بکشیم؟

خط چشم دنباله دار مدلی است که از سال ۱۹۶۰ باب بوده و مدل ها و بازیگران این دهه از این سبک بسیار استفاده می کردند. به تازگی این مدل خط چشم مجددا مد روز شده و از آن استفاده می شود. در این مطلب چند راهنمایی برای کشیدن خط چشم دنباله دار برای شما همراهان داریم:

  1. برای کشیدن چنین خط چشمی حتما از خط چشم های مایع با برس هایی مویی استفاده کنید. برس های مویی به شما قدرت مانور بیشتری برای شکل دهی به خط چشم می دهند.
  2. ابتدا از گوشه داخلی چشم خط نسبتا کلفتی تا لبه بیرونی کشیده و سپس با توجه به نوع چشم و به میزان دلخواه دنباله آن را کوتاه یا بلند کنید.
  3. در قسمت پلک پایین خطوطی بسیار کوتاه را به مانند شکل زیر از محل رویش مژه بکشید این کار جلوه بهتری را به خط چشم شما می دهد.
  4. پیشنهاد می کنیم حتما در کنار استفاده از این مدل خط چشم از ریمل فروان نیز استفاده کنید زیرا سبک و مدل کشیدن این خط چشم همخوانی بسیار زیبایی با ریمل دارد.

نتیجه کار شما یک خط چشم و مدلی زیبا از دهه ۶۰ می باشد که شما را به مانند بازیگر هالیودی نشان می دهد.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید