اصلاح انحراف آرواره با آرایش


اصلاح انحراف آرواره با آرایش

همانطور که می دانید چهره افراد با یکدیگر تفاوت دارد این به این معناست که حالت های مختلفی از چهره وجود دارد. یکی از عوامل مهمی که می تواند حالت چهره را مشخص کند و تغییر دهد فرم استخوان آرواره و فک است. در مورد حالت های مختلف چهره در مطالب قبلی مجله گل گیس صحبت کرده ایم. اما نقش آرواره و فک در زیبایی را می توانید با یک آرایش صورت غیر حرفه ای بیشتر درک کنید. ما قصد داریم در این مطلب به افرادی که دچار انحراف و یا عدم فرم مشخص در فک و استخوان آرواره هستند یک راهنما جالب با عنوان اصلاح انحراف آرواره با آرایش را هدیه دهیم. در این مطلب به صورت گام به گام می آموزید که چطور بدون عمل جراحی، انحراف آرواره را تنها با آرایش اصلاح کنید.

انحراف فک و صورت زمانی که شما از مدل لباس های یقه باز استفاده می کنید بیشتر نمایان می شود پس توصیه می شود زمانی که لباستان یقه باز است حتما از این راهنما استفاده کرده تا اصلاح انحراف آرواره با آرایش را تجربه کنید.

مراحل اصلاح انحراف آرواره با آرایش

برای اصلاح انحراف آرواره با آرایش ابتدا باید کل صورت را با کرم پودر روشن با استفاده از اسفنج و یا قلم بپوشانید. سپس از همان کرم پورد در قسمت زیر گردن ( دقیقا زیر استخوان آرواره ) مانند تصویر استفاده کنید. فاصله بین بالای استخوان و پایین آن، یعنی دقیقا روی استخوان آرواره، را با کرم پورد تیره تر و با استفاده از قلمو به صورت یک خط به موازات استخوان بپوشانید. این کار باعث می شود قسمت های دارای انحراف از استخوان فک تیره شده و کمتر به چشم بیاید. برای درک بهتر مراحل به تصویر زیر دقت کنید.

اصلاح انحراف آرواره با آرایش

اصلاح انحراف آرواره با آرایش

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید