با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم )


با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم )

در قسمت قبلی این مطلب با عنوان با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت اول ) با برخی از خواص معجزه گر این گیاه آشنا شدید در این قسمت می خواهیم روش های استفاده از این روغن را به شما بیاموزیم.

با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم )

با روغن نارگیل آشنا شوید ( قسمت دوم )

روش های استفاده از روغن نارگیل

به طور کلی متخصصان زیبایی با توجه به خواصی که در این گیاه یافت شده است استفاده از آن را به طور مداوم و به روش های مختلف توصیه کرده اند اما ما در این پست برترین روش های استفاده از این داروی گیاهی را بر شمرده ایم.

شما می توانید از روغن نارگیل به روش های مختلفی استفاده کنید. نخست به عنوان پاک کننده گریم و آرایش تان، دوم به عنوان مرطوب کننده پوست و حتی می توانید برای درخشش، حفاظت و جلو گیری از  شکستگی و آسیب بیشتر از روغن نارگیل استفاده کنید.

برای صاف  کردن مو هایتان روغن نارگیل جامد را مستقیما از ظرف بر روی رشته های موی خود ریخته و ماساژ دهید تا به پوست سرتان برسد سپس برای ۵ تا۱۰ دقیقه تحمل کنید و بعد به طور معمول با شامپو موهایتان را شستشو و آبکشی نمایید.

این روش های ساده و استفاده مدام از آنها زیبایی خیره کننده ای به پوست و موی شما خواهد بخشید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید