پنتون این بار ۲ رنگ را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ برگزید


پنتون این بار ۲ رنگ را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ برگزید

هر سال دنیای مد برای تصمیم گیری های خود به شدت منتظر پیش بینی و اعلام پنتون از رنگ سال است. امسال پنتون برای اولین بار در طی سال هایی که رنگ سال را اعلام می کرد دو رنگ را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ تعیین کرد. کمپانی پنتون اعلام کرد انتخاب این دو رنگ با هدف ایجاد  یک حس تعادل و صلح در دنیا بوده است چرا که ما در جهان نیاز به احساس امنیت برای زندگی داریم.

پنتون این بار ۲ رنگ را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ برگزید

پنتون این بار ۲ رنگ را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۶ برگزید

به عقیده این کمپانی رنگ صورتی ملایم، تن قانع کننده و رنگ آبی روشن انتقال دهنده آرامش را در خود دارند. آنها دلیل دیگر انتخاب رنگ صورتی ملایم و آبی روشن در کنار یکدیگر را ایجاد همرنگی در برابر ناهنجاری های جنسیتی اعلام کردند. آیزمن، مدیر اجرایی موسسه پنتون، در بیانیه ای گفت. “این رویکرد چند جانبه به رنگ است با جنبش های اجتماعی به سمت برابری جنسیتی و سیالیت همزمان. “

کمپانی پنتون پیش بینی می کند بسیاری از طراحی های مد و زیبایی و حتی لوازم منزل به تبعیت از مد سال در سال آینده به رنگ های صورتی و آبی آسمانی در خواهند آمد. این کمپانی می گوید حتی طرح ها می تواند با الهام از گل رز به رنگی صورتی ملایم باشند. این موسسه همچنین پیش بینی می کند که بیشتر تاثیرات مد و زیبایی از رنگ سال ۲۰۱۶ ، بر روی محصولات زیبایی ناخن مانند لاک می باشد.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید