علت های چاقی صورت و روش های کشیده تر کردن آن (قسمت دوم)


علت های چاقی صورت و روش های کشیده تر کردن آن

برای زیبا تر شدن در قدم اول نیاز به یک صورت خوش فرم و زیبا دارید و اگر شما به دلیل داشتن صورتی درشت و گوشتی نمی توانید از این موهبت خدادادی بهره مند باشید، راهکارهایی وجود دارد.

همانطور که در مطلب قبلی خواندید روش هایی وجود دارد تا با رعایت آنها بتوانید به فرم و استایل صورت مورد علاقه خود برسید. با ما همراه باشید

آب کافی به بدنتان برسانید

نمک و سدیم موجود در خون و بدنتان یکی از دلایل اصلی پف کردگی و گوشتی به نظر آمدن صورت است و این کار به راحتی با نوشیدن آب کافی بر طرف می شود.

ماهیچه های صورتتان را ورزش دهید

بیش از ۵۰ ماهیچه در صورت وجود دارد که برخی کارشناسان بر این باورند که ورزش صورت می تواند برای این ماهیچه ها مفید باشد. با این کار علاوه بر تقویت عضلات صورت خود، می توانید آنها را از افتادگی و شل شدن نجات دهید.

تنها به ورزش اکتفا نکنید

اگر فکر می کنید که فقط با ورزش صورت می توانید به راحتی فرم و شکل صورت برسید و دیگر با خیال راحت هرچی دوست داشتید بخورید و هیچ اقدامی برای لاغر شدن و به دست آوردن وزن ایده آل خود نکنید، سخت در اشتباه هستید و به سرعت صورتتان به یک صورن گوشتی و درشت تبدیل می شود.

یوگای صورت را امتحان کنید

در این یوگا باید سر خود را رو به پایین خم کنید تا ماهیچه های صورت تان ورزش کنند و هم زمان نفس های عمیق هم بکشید. این کار باعث می شود جوان تر بنظر برسید.

علت های چاقی صورت و روش های کشیده تر کردن آن

علت های چاقی صورت و روش های کشیده تر کردن آن

گفتن جملات را X , O انگلیسی را تمرین کنید

این دو حرف، گونه ها و دهان تان را منقبض می کند. و باعث حرکت زیاد ماهیچه های صورت می شود. این حرکت را چند بار در روز تکرار کنید. یکی از بهترین روش های از بین بردن چاقی صورتو لاغری انقباض غضلات و ماهیچه های صورت است.

آدامس را فراموش نکنید

جویدن یکی از حالت هایی است که خیلی راحت می تواند تمام عضلات صورت شما را به حرکت در آورد و در عین حال روشی برای ریلکس شدن و آرامش اعصاب است. و در عین حال خیلی راحت می توانید از آن لذت ببرید.

در طول روز چند بار دهان خود را باز و بسته کنید

این کار را ۳ بار در روز (صبح و ظهر و شب) و هر دفعه ۳۰ بار انجام دهید.

آرایش هم راهی برای پنهان کردن درشتی صورتتان است

آرایش می تواند همه چیز را در صورت تان بپوشاند. همچنین می توانید با آرایش حس پهن بودن صورت تان را کاهش دهید.

رژ گونه مناسب و آجری بزنید

یکی از راه های لاغر نشان دادن صورت استفاده از رژ گونه در دو طرف صورت است. گونه ها بهترین جایگاه برای لاغر نشان دادن صورت است.

کانتورینگ یکی از بهترین پوشاننده هاست

کانتورینگ می تواند با بر جسته کردن استخوان گونه و استفاده از یک سایه کمرنگ تر و برجسته کردن قسمت های مختلف صورت باعث لاغرتر به نظر رسیدن آن شود. کانتورینگ می تواند باعث شود که صورت لاغر و تو رفته و خسته به نظر برسد. مواظب باشید که چقدر از آن استفاده می کنید.
طرز استفاده از آن را می توانید از یک آرایشگر بپرسید. این شخص قادر خواهد بود برای استفاده از آن، بهترین توصیه ها را برایتان داشته باشد. کمی طول می کشد تا بتوانید از کانتور به خوبی استفاده کنید، این کار به تمرین نیاز دارد.

ابروهای قوس دار

یک ابروی قوس دار که کمی کلفت باشد (اما نه بیش از حد) می توان پایین صورت را باریک تر نشان دهد. می توانید این قوس را با استفاده از یک سایه کمی تیره تر از رنگ طبیعی ابروهایتان را به وجود بیاورید.

رژ لب های پر رنگ نزنید

استفاده از رژ لب های پر رنگ صورت را درشت تر و گوشتی نشان می دهد. پس با آرایش مناسب آن ها را پوشش دهید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید