مدل موهای شما شبیه به بریژیت باردو می شود


بیریژیت باردو

بریژیت باردو بازیگر و مدل فرانسوی است که استایل و سبک مو و آرایش خاص خود را دارد. سبک موهای بریژیت باردو تقریبا کلاسیک بوده اما در عین کلاسیک بودن بسیار زیبا و خاص است. در این پست می خواهیم به شما طریقه درست کردن موهای این مدل زیبا را آموزش دهیم. برای این کار ابتدا باید موه های خود را تا حد ممکن روشن کنید البته این مرحله صرفا برای شبیه شدن هر چه بیشتر مو های شما به موهای بریژیت باردو لازم است در غیر این صورت با هر رنگ مویی می توانید این مدل را درست کنید.

بیریژیت باردوت

لوازم مورد نیاز نیز تل فلزی، برس پوش، تافت، هد بند پارچه ای و اتوی مو می باشد.

ابتدا از بالاترین قسمت مو در تاج سر شروع به پوش دادن مو ها به صورت لایه ای کنید. لایه جلوی پیشانی را پوش نداده و تنها بر روی لایه های دیگر آرام قرار دهید به طوری که پوش لایه های قبلی نخوابد. تل فلزی قبل از لایه اول مو در بالاترین نقطه مو قرار دهید و لای های را روی آن بخوابانید. به همان حالت مو ها را تافت زده و هد بند را طوری روی موها قرار دهید که از رستنگاه پیشانی شروع شود.

قسمت هایی از مو که از اطراف شانه و پت سر رها شده اند را با استفاده از اتوی مو صاف کرده و انتهای مو ها را اندکی به داخل فر دهید.عکس زیر نحوه صحیح انجام دادن این کار را به شما نشان می دهد.

بیریژیت باردو

بیریژیت باردو

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

1

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید