بهترین آرایش برای پوست روشن


بهترین آرایش برای پوست روشن

پوست های روشن یکی از یباترین نوع پوست ها است که با اغلب آرایش ها هم خوانی دارد و اغلب رنگ ها را در خود به وضوح نشان می دهد. شاید شما هم زیاد شنیده باشید که که بگویند، پوستت سفیده همه رنگی بهت میاد” البته این باور بسیار درست و صحیح است اما برخی ار نگ ها هستند که بیشتر با این پوست ها هارمونی ایجاد کرده و آنها را از حالت بی روح خارج می کند. امروز گالری از بهترین آرایش ها برای پوست روشن برایتان آماده کردیم که این پوست ها را به شدت جلا و رنگ می دهد.

بهترین آرایش برای پوست روشن چه ویژگی هایی دارد؟

  1. استفاده از تضاد رنگی در این چهره به شادابیت و جان گرفتن رنگ پوست کمک می کند.
  2. استفاده از خط چشم ها و یا ریمل های مشکی یکی از مهمترین کارها برای جلوه دادن و زیبایی بخشیدن به چشم در این نوع آرایش برای پوست روشن است.
  3. هرگز در انتخاب پوشاننده عیب های پوست صورت در آرایش برای پوست روشن از کرم پودر ها و یا پنکیک های روشن تر استفاده نکنید و همیشه یکی دو درجه تیره تر را انتخاب کنید.
  4. استفاده از سایه های رنگی یکی از راهکارهای بهترین آرایش برای پوست روشن است.
  5. رژ لب های روشن و براق اگر چه خود را به خوبی نشان می دهند، اما استفاده از آن ها را منوط به زمانی کنید که برای چشم ها آرایش سنگین و غلیظ انتخاب کرده اید.
  6. در ارایش برای پوست روشن دست شما حسابی در انتخاب رنگ مو و یا رنگ ابرو باز است پس با خیالت راحت رنگ مورد دلخواهتان را انتخاب کنید.
Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید