بهترین مدل های کوتاهی مو ستارگان


بهترین مدل های کوتاهی مو ستارگان

با جدیدترین اخبار ستاره ها با عنوان بهترین مدل های کوتاهی مو ستارگان، در خدمت شما هستیم. در این بخش که شرکت کنندگان آنها اغلبا ستارگان هالیوودی، مانکن های برند های خاص و پیشکاران عرصه ی مد و زیبایی بودند، با نظر سنجی همگانی از سوی شرکت ها و کمپانی های مطرح در زمینه ی مد و زیبایی به پایان رسید.

بهترین مدل های کوتاهی مو ستارگان بر چه اساس انتخاب شده؟

همانطور که در جریان هستید تابستان ۲۰۱۵ یکی از تابستان هایی بود که مدل های کوتاهی مو در آن بسیار داغ و جذاب بود و هنرمندان و آرایشگران زیادی در این زمینه به هنر نمایی پرداختند و این موج به سمت ستارگان و افراد سرشناس نیز کشیده شد. در این مطلب انتخاب بهترین، برای عنوان مدل های کوتاهی مو بر اساس سلیقه ما نبوده است، بلکه این عنوان بر اساس رای گیری از سوی کارشناسان دنیای مد و زیبایی آمریکا و دارندگان برند هایی هم چون شنل Chanel ، گوچی Gucci،دولچه و گابانا Dolce & Gabbana ، طبق انتخاب بهترین مدل کوتاهی مو براساس شکل صورت این افراد انتخاب شده است. این امتیاز دهی که نظرات جمع زیادی از کارشناسان را به همراه داشته است، و با کلی سر و صدا به پایان رسید.

در زیر به چند نمونه از مدل موی زنان که در این انتخاب گزیده شده اند اشاره می کنیم.

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید