گالری بهترین ریمل های دنیا برای آرایش چشم زیبا


گالری بهترین ریمل ها برای آرایش چشم

از آنجا که آرایش چشم یکی از اساسی ترین ارکان در بحث میک آپ است،بد نیست در اینجا با گالری بهترین ریمل های دنیا برای آرایش چشم زیبا سوپرایز شوید. کارخانجات و شرکت های بسیاری در سر تاسر دنیا به طراحی و ساخت این محصول مورد علاقه زنان تلاش می کنند و روزانه با ترکیب های متفاوتی در حال نو آوری و ارائه انواع ریمل ها با کارکرد های متفاوت برای زیبایی هر چه بیشتر چشم هستند. ریمل که سهم بسیار بالایی را در سبد محصولات آرایشی مورد استفاده زنان دارد، امروزه توانسته با سلیقه ها ی متفاوت زنان و دختران اشکال و نمونه های متنوعی را پیدا کند.

آرایش چشم که معمولا قسمت اعظم و وقت گیر آرایش محسوب می شود، با استفاده از یک محصول خوب و مرغوب بسیار راحت تر و با کیفیت تر انجام خواهد شد. از این رو در سرتاسر دنیا شرکت هایی وجود دارند که به صورت تخصصی در زمینه تولید لوازم آرایش فعالیت می کنند، و در میان آنها چندین برند معروف و معتبر وجود دارند که به دلیل نوآوری و کیفیت توانسته اند مقبولیت زیادی را در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی کسب کنند، از جمله این شرکت ها می توان به برند هایی همچون مک، اورئال، لانکوم، اترنتی، چنل، دوسه و … اشاره کرد.

البته نا گفته نماند مهارت و تجربه در زدن ریمل و استفاده صحیح از این وسیله ی آرایشی تاثیر بسیاری در جلوه و نمای کار دارد. اگر بهترین ریمل ها ی دنیا در اختیار فردی قرار گیرد که به طرز صحیح و درست از آنها استفاده نکند و مهارت کافی نداشته باشند، نهایت کار چیزی جز مژه های به هم چسبیده و مالامال از ریمل بر روی چشم باقی نمایان نخواهد شد. بد نیست در خصوص نحوه صحیح ریمل زدن سری به مطالب آرایشی مجله گل گیس که در این زمینه منتشر شده است بزنید.

بهترین های برند مک در زمینه آرایش چشم

بهترین های برند لانکوم

 

بهترین های ریمل لانکوم در آرایش چشم

بهترین های ریمل لانکوم در آرایش چشم

lancome mascara1

بهترین های ریمل لانکوم در آرایش چشم

lancome mascara3

بهترین های ریمل لانکوم در آرایش چشم

بهترین های برند اورئال

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید