آموزش آرایش عربی


آموزش آرایش عربی

یکی از علاقه مندی های من آرایش به سبک خلیجی هست. در خیلی از کشورهای عربی زنان صورت خود را با حجاب مانند روبند می پوشانند به طوری که تنها بخش صورت که قابل مشاهده باقی می ماند چشم می باشه. این تصادفی نیست که در آرایش چشمها بیشترین جلوه را دارند. به همین دلیل است که زنان عرب به چشمان جادویی زیبا شهرت دارند.

چشم در آرایش عربی

چشمان دودی ویژگی اصلی آرایش عربی است. متداولترین رنگ ها در این نوع آرایش ها مشکی خاکستری و سبز هستن. شما با در نظرگرفتن رنگ چشم و لباسهای خودتان می تونید یکی از این رنگ ها را انتخاب کنین. آرایش دودی سیاه برای شب و خانم های با چشمان قهوه ای تیره مناسب است. همچنین برای برجسته کردن چشمان آبی و سبز هم از این روش استفاده می کنیم. آرایش سبز برای خانم هایی با چشمان تیره مناسب است و به آنها جلا می بخشه. در آرایش عربی خط چشم همیشه مورد استفاده قرارمی گیرد. با خط چشم معروف گربه ای می تونید چشمان خود را برجسته تر نشان بدید. اگر می خواهید دیگران را با آرایش خود تحت تاثیر قرار بدید نباید مژه هایتان را نادیده بگیرید.آنها را فر کنین و ریمل بزنید. برای نتیجه بهتر می تونید از دو بار ریمل زدن برای حجم بیشتراستفاده کنین.

آموزش آرایش عربی

آموزش آرایش عربی

آرایش لب

همانطورکه گفته شد تکیه اصلی این نوع آرایش بر روی چشمهاست ولی این به معنی نیست که لبهای خود را نادیده بگیرید. لبهایتان را با یک رژ لب غلیظ پوشش بدید و به آنها برق لب بزنید تا به شکل یک خانم عرب زیبا بشید.

البته جدیدترین آرایش صورت عربی که در آن دیگر از سایه های رنگ و وارنگ خبری نیست و به جای آن از سایه های ملایم و دلنشین استفاده می شود و در کنار خط چشم های دنباله دار و زخیم مشکی یابه اصطلاح گربه ای، که به چهره حالت داغ بودن هیجان می بخشد؛ البته این سبک آرایش را در برند های معروفی همچون دولچه گابانا Dolce & Gabbana یا به اصطلاح همگانی D&G، به شدت به چشم می خورد.

لباس مجلسی

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید