آرایش مراسم خاص و سنگین


آرایش مراسم خاص و سنگین

از آنجا که ممکن است در برخی مراسم و یا مکان ها لازم باشد که ما علاوه بر زیبایی وقار و سنگینی خاصی را داشته باشیم، بد نیست نکاتی را در رابطه با آرایش این مراسم ها بدانید.

نکات آرایشی خاص این مراسم

۱- اول از همه دست شما در بیس سازی پوست باز است و هیچ گونه منعی ندارد. پس با خیالت راحت پس از یک زیر سازی خوب از کرم پودر و یا پنکیک خود استفاده نمایید. اما هرگز فراموش نکنید که این کرم و یا پنکیک نباید براق باشد و یا تفاوت خاصی با رنگ پوست اصلیتان داشته باشد.

۲- از کرم و یا پنکیک با پوشش سبک استفاده کنید و هرگز به قولی به ماله کشیدن و از بین بردن تمام عیب ها با کرم و یا پنکیک نپردازید.

۳-ابروهای خود را ترجیحا با یک برس و یا یک ریمل ابرو فرچه کنید، در غیر این صورت اگر می خواهید از مداد، سایه ابرو و یا تتوی موقت استفاده کنید حتما از رنگ های کم رنگ و بدون تن قرمز باشد.

۴- ابرو های خود را بیش از اندازه پهن و یا زاویه دار درست نکنید.

آرایش مراسم خاص و سنگین

آرایش مراسم خاص و سنگین

نکته: بد نیست برای اطمینان از حاصل حال و تکمیل کردن این آرایش ملیح با انگشت اشاره خود چند ضربه به وسط لبها زده شود تا با اضافه شدن نور و کمرنگ شدن رنگ آن قسمت حالت طبیعی و برجسته به لبها دهید.

۵-برای آرایش چشم تنها و تنها به سراغ ریمل بروید و در زدن ریمل هم بسیار دقت کنید تا مژه های شما بیش از اندازه به هم چسبیده نشود.

۶-توصیه می شود از رژگونه استفاده نکیند، ولی در صورت اجتناب ناپذیر بودن این موضوع می توانید از یک پنکیک برنزه به جای رژ گونه استفاده نمایید تا حالت برجسته بودن گونه را در حالت طبیعی به دست آورید.

۷-برای آرایش لبها حتما آن ها را اول تمیز کردهو با یک خط لب هلویی و یا گل بهی ملایم ابتدا خط لب کشیده و سپس از همان رنگ رژ لب استفاده نمایید.

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

ارسال نظر جدید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید