پیری گردن و قفسه سینه


پیری گردن و قفسه سینه

قسمت گردن و قفسه سینه از جمله نواحی است که کمتر به آن توجه می شود. در واقع خانم ها محافظت از پوست را تنها مختص به پوست صورت می دانند این در حالی است که گردن و قفسه سینه به دلیل اینکه از لایه ای نازک از پوست تشکیل شده و دارای چربی و ماهیچه نمی باشد بیشتر در معرض پیری قرار دارد. در این مطلب می خواهیم شما را با پیری گردن و قفسه سینه آشنا کنیم و روش های جلوگیری از این پیری را شرح دهیم.

راه های مقابله با پیری گردن و قفسه سینه

یکی از موثرترین روش های جلوگیری از پیری گردن و قفسه سینه استفاده از کرم ضد آفتاب از دهه دوم زندگی است. همانطور که می دانید سطح ترشح کلاژن از سن ۴۰ سالگی به شدت افت کرده و همین امر باعث می شود چین و چروک در بدن ایجاد شود. استفاده از کرم های ضد آفتاب در نواحی سر و گردن می تواند به پوست این نواحی کمک کند تا در برابر خورشید و اثرات محیطی مخرب مقاومت داشته باشد.

پیری گردن و قفسه سینه

پیری گردن و قفسه سینه

درمان ها پزشکی پوست نیز می تواند در کاهش افتادگی و پیری گردن و قفسه سینه کمک کننده باشد. این روش ها معمولا غیر تهاجمی بوده و با افزایش کلاژن در سطح پوست به آن کمک می کند تا شل شدگی و افتادگی نواحی ذکر شده را بهبود بخشد. این روش ها در حداقل زمان ممکن به کاهش پیری ظاهری پوست می انجامد.

برای رفع افتادگی گردن همچنین می توان از کرم های لیفتینگ و سفت کننده در این نواحی استفاده کرد. این کرم ها در حقیقت بر روی ماهیچه ها تاثیر گذاشته و با سفت کردن آنها پوست را کشیده تر نشان می دهند. این درمان حداقل نیاز به ۲ سال استفاده از کرم های سفت کننده پوست دارد. این روش در بلند مدت می تواند به کاهش چروک گردن و قفسه سینه کمک کند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید