چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی با گریمور معروف فرانسوی


چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی با گریمور معروف فرانسوی

ماری لائور گریمور معروفی است که خالق بسیاری از سبک های آرایشی است. در این مطلب از او چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی را خواهید دید. با ما همراه شوید.

چه کارهایی را به صورت روزمره برای زیبایی پوست خود انجام می دهید؟

برای سلامت و زیبایی پوست هر روز صبح صورتم را با ژل پاک کننده شسته و پس از آن با مخلوط دانه ها جعفری با آب ماساژ می دهم. پس از آن با یک حوله و خیلی آرام صورتم را پاک می کنم. برای شفافیت بیشتر صبح و عصر با پاک کننده آرایشی صورتم را پاک کرده و پس از آن با کرم نرم کننده مرطوب می کنم.

شب های چطور می خوابید؟

قبل از خواب صورتم را با ژل های آرایشی شسته و هرگز به پهلو و بر روی صورتم نمی خوابم.

از چه سبک آرایشی استفاده می کنید؟

ممن هنگام بیرون رفتن از منزل برای آرایش صورت تنها به استفاده از یک کرم پودر خوب و سبک، ریمل کم و رژلب مات بسنده می کنم و سعی می کنم از آرایش های غلیظ دوری کنم.

چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی با گریمور معروف فرانسوی

چند پرسش و پاسخ در مورد زیبایی با گریمور معروف فرانسوی

دغدغه شما در حفظ زیباییتان چیست؟

من همواره نگران خراب شدن پوستم با نور خورشید هستم متاسفانه اشعه های خورشید بر روی پوست تاثیرات بد و جبران ناپذیری می گذارد. به دلیل همین نگرانی ها من همیشه از کرم ضد آفتاب بسته به فصل از کرم های ضد آفتاب با SPF های مختلف از ۳۰ به بالا، استفاده می کنم.

بهترین بازتابنده زیبایی شما چیست؟

بهترین رفلکس من برای به دست آوردن زیبایی استفاده از ماسک های مختلف پوست حداقل هفته ای یک بار است. من معمولا یک شنبه صبح از ماسک صورت بابونه استفاده می کنم به این ترتیب در کل هفته پوست شادابی خواهم داشت.

برای زیبایی چه چیز نباید هرگز فراموش شود؟

استفاده از روغن درخت شیباتر خالص و فرآوری نشده بدون محدودیت بر روی پوست و مو.

و آخرین نکته برای زیبایی پوست چیست؟

نکته آخر من این است که برای مراقبت از پوست دور چشم از عینک آفتابی استفاده کنید. هر چه عینک شما بزگتر باشد بخش بیشتری از پوستتان را محافظت می کند. در ضمن استفاده از کرم آبرسان پوست را فراموش نکنید. آب یکی از اجزاء اصلی پوست است و هرچه در زیر پوست بیشتر باشد پوست زیباتر و شاداب تر نشان داده می شود.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید