کلکسیونی از بهترین های رژ لب قرمز


کلکسیونی از بهترین های رژ لب قرمز

فلسفه زدن رژ لب قرمز که همیشه یکی از نماد های زنانه در دنیا از ابتدا تا کنون بوده است و در سر تاسر دنیا طرفداران خاص خود را دارد موضوعی است که جای نو آوری و تمرکز بسیاری دارد. استفاده از رژ لب قرمز که از از دوران های بسیار قدیم در میان زنان خاص قشر جامعه مد بوده است، نشانه ی بشاشی و سرزندگی در وجود و رخ هر زن به شمار می رفته. تهیه رژ لب قرمز در گذشته شاید به شکل امروزی باب نبوده است، اما در نوع خود قابل تحسین و ستایش بوده. زیرا در تهیه رژ لب قرمز نه تنها از مواد شیمیایی استفاده نمی شده است، بلکه مواد اولیه ی آنها قالبا منشاء گیاهی داشته و بسیار مفید بوده. شاید بتوان تنها اشکال آنها را نداشتن ماندگاری طولانی دانست. البته امروزه در دنیا برای تهیه رژ لب ها فرآیند های آزمایشگاهی و تحقیقاتی بسیاری به عمل آمده است تا این محصول بتواند هر چه بیشتر تکامل پیدا کند و از هر لحاظ عیب های قدیمی آن برطرف شود.

آیا رژ لب قرمزهنوز هم مورد توجه است؟

اگر در دنیای مد و فشن قدم بزنید به راحتی می توانید ببینید که رژ لب قرمز هنوز در جایگاه اول نمایش زیبایی و خاص بودن چهره نشسته است. به غیر از دلنشین بودن و پذیرا بودن این رنگ از سوی هنرمندان به هنر و زیبایی می توان رنگ قرمز رژ لب را به نوعی محرک و تاثیر گذار جدی در برقرار کردن ارتباط دانست. این رنگ به دلیل خاصیت بسیار داغ و گرم بودن خود به شدت جذب کننده است. این فرآیند نیز از نظر علمی و پژوهشی به اثباات رسیده است

در زیر کلکسیونی از بهترین های رژ لب قرمز را به نمایش می گذاریم.

 Mark lipstick Celebrities1 (4) Mark lipstick Celebrities1 (9) Mark lipstick Celebrities1 (10) Mark lipstick Celebrities1 (2) Mark lipstick Celebrities1 (3) ۴b3aefb5f1d1ce39d312afdb22b555c2 Mark lipstick Celebrities1 (6) Mark lipstick Celebrities1 (7)

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید