۴ راه حل برای سفید شدن ناخن ها


چطور ناخن های سفید داشته باشیم

در این مطلب ۴ راه حل ساده و موثر برای سفید کردن ناخن ها ارائه شده. با ما همراه باشید.

  1. هر شب با یک مسواک کوچک خمیر دندانی که حاوی سفید کننده است را با جوش شیرین مخلوط کرده و بر روی ناخن ها بمالید این کار را برای هر ناخن ۲ دقیقه ادامه دهید.
  2. در صورتی که زخمی در گوشه ها ناخن ندارید به صورت مدام آب لیموی تازه و جوش شیرین را در یک کاسه پلاستیکی ریخته و دستهایتان را در آن ماساژ دهید.
  3. هیدروژن پراکسید ۳ درصد و جوش شیرین را به صورت خمیر در آورده بر روی ناخن ها بمالید و پس از ۳ دقیقه آنها را با آب گرم شست و شو دهید.
  4. پوسته تخم مرغ را خشک کرده و در آسیاب ریخته و به شکل پودر در آورید این پودر را با استفاده از آبلیمو به شکل خمیر در آورده و بر روی ناخن ها بمالید پس از چند دقیقه شست و شو دهید.
چطور ناخن های سفید داشته باشیم

چطور ناخن های سفید داشته باشیم

لازم به ذکر است که برخی از این روش ها علاوه بر سفید شدن ناخن ها به استحکام آنها نیز کمک می کند. استفاده از هر کدام از این روش ها باعث خشک شدن پوست اطراف ناخن می شود پس حتما پس از پایان شست و شو از کرم های مرطوب کننده و چرب کننده استفاده کنید. این کار نیز از شکنندگی ناخن ها جلوگیری می کند. به خاطر داشته باشید آغشته کردن ناخن ها با روغن زیتون و پوشیدن دستکش های پنبه ای قبل از خواب کمک بسیاری به داشتن ناخن های زیبا می کند.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید