۲۰ مدل موی باز و بسته زیبا


مدل موی باز و بسته زیبا

وقتی عروسی اقوام نزدیکمان هست اولین دغدغه ما خانم ها خرید لباس مجلسی مناسب و شکیل و دومین دلواپسی، انتخاب مدل مو و مدل آرایش مناسب با لباسمان است. از بین این عوامل مدل مو و سبک لباس از اهمیت ویژه ای برخوردارند. هر چقدر لباس و مدل مو ما با هم همخوانی داشته باشند و به اصلاح به هم بیایند استایل ما زیبا تر به نظر می رسد. در این مطلب برای خانم های مشکل پسند و خوش سلیقه تصویری از ۲۰ مدل موی باز و بسته زیبا را به تصویر کشیده ایم.

همانطور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید مجموعه این مدل مو ها از دو سبک باز و شینیون تشکیل شده است. تمامی مدل های ارائه شده در این تصویر منطبق با آخرید مدل مو های اروپا است و از بافت مو بیشتر از سایر تکنیک ها، چه برای مدل موهای باز و چه برای مدل مو ها بسته، استفاده شده است. مدل های باز این تصویر هم برای ست کردن با لباس ها مجلسی کوتاه و هم برای استفاده در کنار یک تیپ اسپرت مناسب است ولی پیشنهاد می کنیم از مدل های شینیون این تصویر تنها برای همخوانی با لباس مجلسی بلند و برای مهمانی ها خاص استفاده کنید. اکثر این ۲۰ مدل موی باز و بسته زیبا را پیش تر بر روی موهای بازیگران هالیوود در فرش قرمز های معروف دنیا دیده اید. این مطلب و تصاویر زیبا را از دست ندهید.

20 مدل موی باز و بسته زیبا

20 مدل موی باز و بسته زیبا

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید