۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید


۱۰ مدل کت رسمی پاییزه

از آنجا که هرگز کت های رسمی قدیمی نمی شوند و همیشه مطلوب هستند این بار برای شما عزیزان ۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید را همزمان با فصل پاییز در نظر گرفته و به نمایش گذاشتیم. کت رسمی که کاربرد های گوناگونی دارد و به غیر از ایران در سایر کشورهای اروپایی به عنوان لباسی برای جلسه های کاری و رسمی انتخاب می شود، همیشه از سوی کسانی که علاقه ی خاصی به رسمی پوشی دارند تایید و پیگیری می شود.

این ۱۰ مدل کت رسمی پاییزه جدید مناسب چه سلیقه هایی می باشد؟

امسال با قدم گذاشتن مانتو های کتی در میان زنان و دختران راهی جدید برای کت های رسمی باز شد. این مدل کت ها که اغلبا در ظاهر به زنان جسارت، موقر بودن، دقت و تمرکز را در کنار ظرافت های اندام زنانه می بخشند به راحتی با کفش های مجلسی و نیمه مجلسی ست می شوند. البته استفاده از کیف و کفش های براق یا ورنی و یا کیف و کفش های چرمی در کنار یک آرایش مناسب محیط های کاری سبب می شود تا تاثیر گذاری شما بر مخاطب دو چندان شده و جلوه و شکوهی خاص را در این لباس تجربه کنید.

معمولا اگر دوست دارید در جلسه ای که شرکت می کنید تاثیر گذار تر باشید و به قولی حرف شما در آن جلسه برو باشد و یا بتوانید طرف مقابلتان را مقلوب نمایید، حتما برای شرکت در این جلسه، یک کت رسمی را انتخاب کنید و با ست کردن یک ساعت با بند چرمی نهایت استایل خود را تکمیل کنید.

 

 

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید