خشکی لبها تون رو با این روش ها در فصول سرد سال کنترل کنید


خشکی لبها تون رو با این روش ها در فصول سرد سال کنترل کنید

برای رها شدن از خشکی لبها در فصل زمستون و پاییز این کار ها رو بکنید
یکی از مشکلات شایع به خصوص در فصل پاییز و زمستان خشک شدن مداوم لب ها و ترک خوردگی آنهاست. زیرا لب ها فاقد غدد چربی بوده و به خشکی محیط خارج خیلی حساس هستن و به آسانی ترک می خورند. لب های ترک خورده علل مختلفی داره و میتونه در هر فصلی اتفاق بیافتد.

رژ لب
رژ لب قرمز

جلوگیری از ایجاد لب های ترک خورده
یکی از کارهایی که بیشتر مردم برای مقابله با خشکی لب ها انجام می دهند خیس کردن لب ها با آب دهان است. این کار نه تنها مشکلی را حل نمی کنه بلکه موجب تشدید آن می شه. به جای لیس زدن از یک پماد یا رژ لب ویتامینه استفاده کنین.

خشکی لبها تون رو با این روش ها در فصول سرد سال کنترل کنید

خشکی لبها تون رو با این روش ها در فصول سرد سال کنترل کنید

نکته مهم
در زمستان به خصوص در روزهایی که باد زیاد می وزد با یک شال یا ماسک لب هایتان را بپوشانید.از پمادهای لب دارای ضد آفتاب استفاده کنین، چون آفتاب میتونه سبب ایجاد ترک در لب های شما بشه و یا اینکه آن را بدتر کنه. یک کپسول ویتامین E را باز کنین و آن را روی لب هایتان بمالید و اضافی آن را با انگشتتان پاک کنین.
پماد های موثر
یکی از علل خشکی لب ها، استرس و خستگی است که می توان با استراحت کافی و استفاده از ویتامین های کمی از مشکلات لب ها را رفع کرد. برای آنکه لب هایتان را مرطوب نگه دارید باید از محصولات با پایه وازلین یا موم زنبور عسل و یا پماد ساده وازلین استفاده کنین. از محصولات خوش طعم اجتناب کنین زیرا موجب می شن شما دائما در تلاش برای لیسیدن لب هایتان باشید.

Opt In Image
هر هفته با مطالبی مفید و کاربردی در زمینه آرایش و زیبایی، مد و لباس و...

ما هر هفته ایمیلی شامل گلچینی از مطالب منتشر شده در آن هفته را برای شما ارسال می کنیم. همچنین هر ماه یک خبرنامه ویژه با مطالبی خاص برایتان ارسال خواهیم کرد. ما ایمیل شما را در اختیار هیچ شخص، سازمان یا شرکتی قرار نمی دهیم. از گل گیس لذت ببرید.

0

به‌اشتراک‌گذاری نوشته

بدون نظر

نظر بدهید

golgis-telegram

ما را در گوگل محبوب کنید